KONST / Litografier / Färglitografi 16705051
*
nr 1670 5051
Färglitografi
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
lördag 21 december 2024
kl 19:44:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/12 19:39:15
1
Vinnande bud
21/12 19:39:33
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
*
Färglitografi
nr 1670 5051
Färglitografi
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
lördag 21 december 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/12 19:39:15 | 1 | Vinnande bud |
| 21/12 19:39:33 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:02 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56



